Co nabízíme našim žákům?

1. Kolektiv schopných pedagogů, pro které není jejich práce pouze zaměstnáním.
  2. Téměř rodinné prostředí v málopočetných třídách s individuálním přístupem pedagogů k žákům.
  3. Školní družinu – ráno i odpoledne.
  4. Život dětí v prostředí, ve kterém je kladen  důraz na vzájemnou ohleduplnost a toleranci.
  5. Kvalitní výuku, vycházející ze spojení tradičních a moderních metod. Uplatňování didaktické, audiovizuální a výpočetní techniky.
  6. Výuku, která vychází z vlastního zážitku a poznání ( literární, vlastivědné, přírodovědné a jiné exkurze a besedy).
  7. Otevřenou spolupráci školy s žáky a rodiči.
  8. Možnost žáků ovlivnit život školy.
  9. Důslednou prevenci jako obranu před možnými sociálně patologickými jevy.
  10. Intenzivní péči o žáky s výukovými problémy.
  11. Péči o žáky s diagnostikovanými poruchami učení.
  12. Plnohodnotné prožití volného času v řadě zájmových kroužků.
  13. Možnost relaxace žáků o přestávkách na kobercích s hračkami, možnost využít k odpočinku relaxační koutek či školní zahradu.
  14. Využití výpočetní techniky k podpoře výuky.
  15. Řadu doprovodných akcí, které zpestřují a obohacují tradiční výuku.
  16. Intenzivní péče o rozvoj čtenářských dovedností ( čtenářské soutěže, literární exkurze,účast na tvorbě školního časopisu ).